Schudnij z dietą kopenhaską w 13 dni

Dieta kopenhaska a cellulit

Dieta kopenhaska od pewnego czasu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, które marzą o szczupłej i zgrabnej sylwetce. I chociaż ta kuracja odchudzająca ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników, to jednak coraz częściej podkreślane są jej zalety. Jedną z największych korzyści, oczywiście prócz utraty zbędnych kilogramów, jest także redukcja cellulitu.

Dieta kopenhaska jest dietą dość rygorystyczną, ale to właśnie dzięki temu pozwala na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w relatywnie krótkim odcinku czasu. Cała kuracja trwa zaledwie dwa tygodnie, a w tym czasie można stracić od kilku do nawet kilkunastu zbędnych kilogramów.

Dieta kopenhaska cieszy się jednak zainteresowaniem również z tego powodu, iż pozwala na redukowanie niepożądanej skórki pomarańczowej. Jak powszechnie wiadomo, z cellulitem walczy spora liczba kobiet w różnym wieku. Dieta kopenhaska pozwala więc nie tylko na gubienie kalorii, ale też na ograniczenie cellulitu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i zdrowa.

Aby odnieść optymalne efekty z diety kopenhaskiej, warto również po zakończeniu kuracji pomyśleć o zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych. Dieta z niską zawartością tłuszczu w połączeniu z aktywnością fizyczną na pewno pozwolą nam już na zawsze cieszyć się szczupłą sylwetką.

comments powered by Disqus

Copyright © by DietaKopenhaska 2011 - 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Do góry