Schudnij z dietą kopenhaską w 13 dni

grafika dieta kopenhaska

Jak żyć po diecie kopenhaskiej?

Twórcy diety kopenhaskiej przekonują, że ten trzynastodniowy program żywieniowy ma na celu nie tylko zrzucenie kilkunastu kilogramów. Kuracja ta może pomóc przede wszystkim w uregulowaniu procesów metabolicznych oraz w wyzbyciu się nieprawidłowych nawyków żywieniowych.

Złe nawyki żywieniowe są chyba największą zmorą naszych czasów. Częste sięganie po tak zwane „śmieciowe posiłki”, podjadanie między poszczególnymi daniami oraz objadanie się w godzinach wieczornych – to chyba najczęściej popełniane przez nas błędy. Niestety wyzbycie się takich przyzwyczajeń nie jest proste, ale szansą na zerwanie z nimi może być właśnie dieta kopenhaska.

W trakcie trzynastodniowej kuracji odchudzającej na pewno niejednokrotnie będziemy mieć ochotę na małą przekąskę. Wówczas jednak dobrze jest nasze myśli skierować nie tylko w stronę marzeń o szczupłej sylwetce, ale także w stronę naszego zdrowia. Dieta kopenhaska na pewno sprawi, że zaczniemy się zastanawiać nad zasadnością godzin posiłków oraz nad znaczeniem wody mineralnej. Program zakłada bowiem wypijanie minimum dwóch litrów wody mineralnej każdego dnia i jest ona również nie bez znaczenia dla naszego organizmu.

Wszyscy ci, którzy dzięki diecie kopenhaskiej zrzucą kilka czy nawet kilkanaście kilogramów, z całą pewnością będą chcieli utrzymać te efekty. Po trzynastu dniach odchudzającej kuracji możemy mieć jednak pewność, że złe nawyki żywieniowe odejdą do przeszłości, a my zaczniemy jakby zupełnie nowy etap życia.

comments powered by Disqus

Copyright © by DietaKopenhaska 2011 - 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Do góry