Schudnij z dietą kopenhaską w 13 dni

Dieta kopenhaska a sport i rzucanie palenia

Według dietetyków dieta kopenhaska jest dietą o niskiej zawartości kalorii oraz węglowodanów, z tego więc względu nie powinna być ona stosowana przez osoby prowadzące aktywny tryb życia czy pracujące fizycznie.

Jeśli sport jest naszą pasją, ale marzymy o osiągnięciu szczupłej sylwetki, wówczas na czas przejścia na dietę kopenhaską, powinniśmy zrezygnować z aktywności fizycznej.

Dieta jest kuracją krótkotrwałą, więc okres trzynastu dni powinien być czasem bez uprawiania sportu. W przeciwnym razie możemy narazić się nie tylko na spadek poziomu energii, ale również na osłabienie ogólnej wydolności organizmu.

Badania przeprowadzone przez naukowców wyraźnie pokazują, iż dieta kopenhaska w połączeniu z aktywnym stylem życia może przyczyniać się złego samopoczucia, osłabienia, mogą pojawić się także zawroty głowy, a nawet utrata przytomności. Aby uniknąć tych przykrych konsekwencji koniecznie przez cały czas trwania diety należy unikać wysiłku fizycznego.

Dieta kopenhaska a rzucanie palenia

Decydując się na dietę kopenhaską wiele osób zastanawia się, czy nawyk palenia papierosów może być przeszkodą w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Jak się okazuje, nikotyna nie ma właściwie żadnego związku z dietą kopenhaską, aczkolwiek wiele osób przyznaje, iż taka kuracja jest doskonałą możliwością do spróbowania rzucenia palenia.

Nawyk palenia papierosów wprawdzie nie powinien wpłynąć na rezultaty trzynastodniowej kuracji odchudzającej, jednak wiele osób zdecydowało się podjąć oba zadania jednocześnie, zyskując tym samym nie tylko szczuplejszą sylwetkę, ale również zdrowsze płuca.

comments powered by Disqus

Copyright © by DietaKopenhaska 2011 - 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Do góry