Schudnij z dietą kopenhaską w 13 dni

Dieta kopenhaska - najważniejsze informacje

Dieta kopenhaska to sposób odżywiania, jaki idealnie przedstawiają trzy określenia: rygorystyczne przestrzeganie zasad, silna wola i zdolność do wyrzeczeń. Jak każda z diet, a więc sposobów odżywiania, wymaga odpowiedniego przygotowania w postaci zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

Co więc kryje się za tajemniczo brzmiącą nazwą?

Dieta kopenhaska - trzynastodniowa kuracja odchudzająca, spotykana również jako dieta szwedzka, duńska, kopenchadzka czy nareszcie trzynastodniowa dieta do raju. Choć o diecie rozpisywać można się na dziesiątki stron, najlepiej jednak ująć ją w najważniejszych punktach.

Dieta kopenhaska w pigułce:

  1. jedna z najbardziej rygorystycznych diet, przewidująca przestrzeganie ściśle określonego planu żywieniowego - tylko w takim wypadku można liczyć na pożądane efekty w postaci szybkiej utraty najbardziej zbędnych kilogramów
  2. stałe menu, bez możliwości jego modyfikowania,
  3. trzynaście dni wyrzeczeń,
  4. efekty diety kopenhaskiej już po pierwszym dniu kuracji,
  5. możliwość utraty od 4 do 8 kg w ciągu trzynastu dni!, (choć zależy to od indywidualnych predyspozycji i faktu, czy jakakolwiek dieta była już stosowana w przeszłości, a także od wagi wyjściowej)

Utarte myślenie

Marzenie o szczupłej sylwetce, ubieraniu dopasowanych do ciała ubrań nareszcie prezentujących się znakomicie bądź spoglądanie w lustro z zadowoleniem to tylko kilka z wielu czynników przybliżających ludzi do decyzji o zastosowaniu diety cud. Dieta, najczęściej rozumiana jako sposób na szybką utratę zbędnych kilogramów i natychmiastowy wzrost samooceny, a co za tym idzie poczucia własnej wartości, NIESTETY - nierzadko prowadzi do nieprzyjemnych powikłań, problemów zdrowotnych, a przede wszystkim niepożądanego efektu jojo.

Jak jest z dietą kopenhaską?

Aby poznać dokładny opis diety, jej specyfikę, a także przeciwwskazania, zapraszamy do działu: PRZEZNACZENIE i OPIS DIETY

comments powered by Disqus

Copyright © by DietaKopenhaska 2011 - 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Do góry